, ,

TransSteel 3500c


TransSteel çoklu işlem kabiliyetli cihaz serisi, her üç kaynak prosesi MIG/MAG, TIG ve örtülü elektrot kaynağına yüksek bir seviyede hakimdir. İster şantiyede ister atölyede olsun: Kaynakçı daima esnek kalacak ve farklı uygulamalar için gerekli donanıma sahip olacaktır.

TransSteel 3500c

TransSteel çoklu işlem kabiliyetli cihaz serisi, her üç kaynak prosesi MIG/MAG, TIG ve örtülü elektrot kaynağına yüksek bir seviyede hakimdir. İster şantiyede ister atölyede olsun: TransSteel 3500c ile her türlü uygulama için gerekli donanıma sahip olun.

TransSteel 3500 Compact, TransSteel serisindeki en güçlü Çok İşlemli kaynak sistemidir. Kaynak işleminden bağımsız olarak, % 40 görev döngüsü ile toplam 350A vardır. İsteğe bağlı olarak su soğutma da mevcuttur.

TEK KAYNAK MAKINESI, TÜM MANUEL KAYNAK UYGULAMALARI

Tek bir kaynak makinesinde MIG/MAG, TIG ve elektrot kaynağının birleştirilmesi ile başka kaynak sistemlerini
almanıza gerek kalmaz. İlgili prosesin kaynak performansıyla tekli proses cihazlarının performansı arasında bir
fark bulunmamaktadır.

118 KARAKTERİSTİK EĞRİ

/ Çelik, CrNi, AlMg, AlSi, Metal Cored, Rutil FCW, Basic FCW, kendiliğinden korumalı teller / 0,8 – 1,2mm tel çapı
/ Sekiz farklı gaz karışımı

ÜÇ ADIMDA KAYNAK YAPMAYA HAZIR

/ Sezgisel kullanım konsepti, önceden cihaz hakkında bilgisi olmayan kaynakçıların bile cihazı anında kullanabilmesini mümkün kılmaktadır. Tüm önemli parametreler cihazın ön kısmında görülebilir ve ayarlanabilir. Kaynak yapımına hazır olmak için gaz, tel çapı ve malzeme kalınlığının seçilmesi yeterlidir