, ,

TransSteel 3500


TransSteel çoklu işlem kabiliyetli cihaz serisi, her üç kaynak prosesi MIG/MAG, TIG ve örtülü elektrot kaynağına yüksek bir seviyede hakimdir. İster şantiyede ister atölyede olsun: Kaynakçı daima esnek kalacak ve farklı uygulamalar için gerekli donanıma sahip olacaktır.

TransSteel 3500

TransSteel çoklu işlem kabiliyetli cihaz serisi, her üç kaynak prosesi MIG/MAG, TIG ve örtülü elektrot kaynağına yüksek bir seviyede hakimdir. İster şantiyede ister atölyede olsun: TransSteel 3500c ile her türlü uygulama için gerekli donanıma sahip olun.

TransSteel 3500, güvenilirlik, mümkün olan en büyük kullanım kolaylığı ve mükemmel çelik kaynağı anlamına gelir. Hortum paketi, kaynak torçu ve ekranı olan hafif, sağlam modül, dolgu telinin güvenilir bir şekilde ilerlemesini sağlar. Comfort Wire işlevi, tel geçirmeyi otomatik olarak halleder. Kullanıcı portatif tel besleyiciyi kolayca çıkarabilir ve erişilmesi zor kaynak yerlerine taşıyabilir. Hortum paketinin konumundan bağımsız olarak, kaynak parametreleri sabit kalır. 350 A’ya kadar çıkış gücüne sahip TransSteel 3500 kaynak sistemi hem gaz soğutmalı hem de su soğutmalı versiyonlarda mevcuttur.